Kim jestem?

Małgorzata Kasprowicz
LICENCJONOWANY PRZEWODNIK KRAKÓW
Urodziłam się w Krakowie, a zgłębianie historii i tajemnic Krakowa jest moją pasją, a możliwość odkrycia ich przed innymi ogromną radością! Sama dużo podróżuję, uwielbiam zwiedzać, poznawać nowe miejsca. Dlatego wiem, że dobry przewodnik to taki, który z pasją podchodzi do swojej pracy, lubi ludzi i potrafi w prosty sposób nauczyć czegoś nowego dzieci, a dorosłych zaskoczyć śmieszną anegdotą.
Wycieczki po Drodze Królewskiej, Wawelu czy Kazimierzu mogą być ciekawe!
W 2012 zdobyłam licencję przewodnika miejskiego po Krakowie. Oprowadziłam już kilka tysięcy turystów.

Dlaczego mnie polecają

Opowiadam angażująco z dużą ilością anegdot, ciekawostek i pytań
Posiadam przenośny sprzęt nagłaśniający - dzięki niemu mogę oprowadzać samodzielnie nawet 50-osobowe grupy
Swoją przygodę jako przewodnik Kraków rozpoczęłam w 2012 roku. Oprowadziłam już ponad 500 wycieczek, każda liczyła od 20 do 60 osób, od dzieci z nowohuckiej podstawówki do seniorów z Austrii. Były to wycieczki m. in. po Krakowie, śladem krakowskich legend, czy na Kazimierz.
Mam państwową licencję przewodnika miejskiego po Krakowie, a także licencje do muzeów: Wzgórze Wawelskie, Podziemia Rynku, Stara Synagoga, Fabryka Schindlera i Apteka pod Orłem, Sanktuarium Jana Pawła II w Łagiewnikach, Ojcowski Park Narodowy, Galeria Sztuki Polskiej w Sukiennicach, Muzeum Narodowe, Podziemna Nowa Huta etc.
Zwiedzanie Krakowa to nie tylko spacer po Rynku czy wejście na Wawel. Kraków to też inne oblicza miasta: Nowa Huta, Podgórze czy okoliczne kopce. Polski turysta jest bardzo wymagający, ale my krakowscy przewodnicy podołaliśmy już nie takim wyzwaniom! Przewodników jest wielu, jedni oprowadzją po polsku, a inni i w obych językach. Kraków najlepiej zwiedzać z przewodnikiem, który pokaże Ci miasto dokładnie tak jak chcesz :) Zwiedzanie najlepiej rozpocząć od tego co najważniejsze czyli od centrum, a potem - jeśli starczy czasu, ruszyć gdzieś dalej. Kraków można też zwiedzać na rowerze, a nawet hulajnodze, co ostatnio jest bardzo popularne. Zwiedzanie na rowerze pozwala w krótszym czasie zobaczyć więcej, niż na wycieczce pieszej, ale na rowerze nie wjedziesz na teren Wzgórza Wawelskiego. Przewodnik nie tylko oprowadza duże grupy turystów, on też rezerwuje bilety do muzeów czy pomaga w organizacji wyżywienia bądź noclegu; warto skorzystać z jego usług. Ostetcznie to Ty decydujesz jaki będzie czas i termin zwiedzania Krakowa czy okolic, a my w tym czasie pokażemy Ci Kraków z jak najlepszej strony!

Zaufali mi

Kontakt z przewodnikiem

Jeśli nie mogę odebrać - oddzwonię